DRZWI OTWARTE

Wirtualny coworking

Poznaj innych twórców, pracuj w skupieniu i dowiedz się więcej o pierwszym w Polsce wirtualnym coworkingu!

22-26 MARCA

DRZWI OTWARTE STARTUJĄ ZA...

00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs

Czym jest wirtualny coworking?


Nasza praca nie jest już taka jak kiedyś. Tradycyjny system i sposób pracy przechodzi radykalne zmiany. Coraz więcej osób chce pracować wyłącznie dla siebie, ale nie chce tracić kontaktu i wsparcia innych. Wirtualny coworking będzie takim wsparciem.

To prywatna, zamknięta społeczność twórców i przedsiębiorców, którzy prowadzą biznesy osobno, ale chcą wspierać się w budowaniu takiego życia, jakie sobie wymarzyli.

Przyjdź na Drzwi Otwarte i zobacz, jaka siła w tym drzemie. 

SZCZEGÓŁY

Dla kogo jest wirtualny coworking?

Przedsiębiorców, soloprenerów i freelancerów

Znajdziesz się w grupie osób, które tak jak ty ambitnie dążą do swoich celów. Wymienisz pomysły, znajdziesz radę, sprawdzisz, czy twój produkt lub usługa ma sens. Znajdziesz osoby do wspólnego mastermindu, kontakty biznesowe i klientów.

Twórców i pracowników wiedzy

Dzięki wspólnej pracy zwiększysz produktywność, poprawisz koncentrację i unikniesz rozproszeń. Dodatkowe aktywności pozwolą ci zrozumieć, jak tworzyć pracę wysokiej jakości bez nadgodzin i frustracji

Fanów Produktywności

Coworking to szansa na praktykowanie produktywności w najczystszej formie. Wyzwania, ćwiczenia, szablony i wspólna praca pozwoli ci przejść od czytania o mądrzejszej pracy i życiu do realizacji wszystkich ambitnych planów.

ZASADY DRZWI OTWARTYCH

Jak to działa?

KROK 1

Zapisujesz się na drzwi otwarte

Wirtualny coworking to prywatna społeczność osób zdeterminowanych, by pracować mądrzej i osiągać więcej. Z tego powodu na drzwi otwarte również obowiązują zapisy.

KROK 2

Otrzymujesz dostęp do prywatnej przestrzeni

Przez tydzień działasz i pracujesz razem z innymi na zamkniętej platformie Discord (wszystkie informacje otrzymasz tuż przed rozpoczęciem)

KROK 3

Bierzesz udział w spotkaniach

W ramach tygodnia zapoznawczego przygotowaliśmy wiele ciekawych wydarzeń dla uczestników. Weź udział we wszystkich lub części - jak wolisz!

STARTUJEMY 22 MARCA

Poznaj innych twórców

Zapisz się, by otrzymać dostęp do innych twórców i właścicieli biznesów online, a także wszystkich spotkań wirtualnego coworkingu!

PROGRAM

Produktywny tydzień w wirtualnym coworkingu

22 marca

Poznajmy się!

W tym dniu poznamy się lepiej, a po południu po raz pierwszy spotkamy się na wirtualnej wspólnej pracy w ramach Focus Party.

23 marca

Lunch and learn

W tym dniu w swobodnej atmosferze nauczymy się więcej o produktywnej pracy na swoim. Odbędzie się też poranne Focus Party.

24 marca

Ale o co chodzi?

Sesja pytań i odpowiedzi dotycząca wirtualnego coworkingu oraz popołudniowe Focus Party.

25 marca

Jam Session

Wspólnie rozwiązujemy jeden, ważny problem reszty społeczności. Połączenie mastermindu i webinaru w jednej, wybuchowej mieszance! Oraz, oczywiście - Focus party dla zainteresowanych.

26 marca

Działajmy razem!

Networking bez spiny dla wszystkich uczestników drzwi otwartych oraz wcześniejszy dostęp do pełnej wersji coworkingu.

PROWADZĄCA

Natalia Dołżycka

Przez 10 lat jako manager pracowałam w dynamicznie zmieniającym się środowisku agencji interaktywnych, software house’ów i studiów gier.

Dziś wykorzystuję wiedzę o organizacji pracy zespołów w branży nowych technologii do pomocy pracownikom wiedzy, soloprenerom i freelancerom. Uczę jak organizować pracę i życie tak, by wykorzystywać maksimum swojego potencjału, za to bez ciągłej gonitwy i spiny.

Pokazuję jak budować systemy, dzięki którym przestaniesz siedzieć przy biurku 24/7, a zaczniesz tworzyć świetne projekty i realizować ambitne cele.

OPINIE

Co mówią uczestnicy wirtualnego coworkingu?

.